top of page

Проєкт «М’якенький дотик»

Проєкт "М’якенький дотик" створений для збору коштів на засоби гігієни та догляду за тілом для дітей з рідкісними хворобами, аби вони почувалися  трішки комфортніше і тепліше у цьому світі

image_123650291 (2).JPG

     Дотик є одним з найпростіших способів пізнання навколишнього світу. Дотик може бути різним: теплим, холодним, шовковистим чи колючим, гучним або тихим, чорно-білим чи кольоровим. Більшість дітей можуть його побачити, почути і відчути… і полюбити.

  Діти з орфанними захворюваннями можуть побачити і почути лише невелику частинку світу навколо себе. Тому так важливо, щоб вони могли його ВІДЧУТИ, щоб він здавався їм комфортним, теплим і таким м'яким… привітним.

       Станом на червень 2024 року на обліку «Мобільного хоспісу для дітей» перебуває понад 110 дітей з різних куточків Львівської області, а також ВПО (10 внутрішньо переміщених осіб). У всіх дітей діагностовані важкі невиліковні захворювання (рідкісні, генетичні, дегенеративні, хвороби ЦНС, онкологічні тощо).

      Для того щоб діти жили вдома, а не перебували 24/7 у лікарні потрібні значні кошти, щоб батьки мали все необхідне для догляду, лікування та спеціалізованого харчування. Команда у складі: лікарів, медсестер, психологів здійснює регулярні виїзди (4 рази в місяць до кожного підопічного) за місцем проживання пацієнтів для медичного огляду, здійснення потрібних маніпуляцій, консультацій психолога, а також працівники мобільного хоспісу привозять забезпеченння.
image_123650291 (3).JPG
IMG_7402.JPG

      Гігієна- це запорука комфортного життя для орфанних дітей. Дітки з обмеженими можливостями потребують постійно підгузків і одноразових пелюшок, вологих серветок для збереження комфортних відчуттів повсякчас. … Засоби гігієни також -профілактика шкірних запальних захворювань, зокрема пролежнів.

   Кімната у якій мешкає така дитина нагадує  лікарняну палату у якій є апарат ШВЛ , монітор пацієнта, відсмоктувач , дихальний концентратор , інгалятор тощо…

     Реалізація проєкту «М’якенький дотик» дає батькам впевненність у завтрашньому дні і те, що вони не залишились зі своєю бідою наодинці, а дітям відчуття комфорту та довіри до світу.  Так як тривалість життя наших підопічних невизначена то й тривалість цього проєкту залежить від стану здоров’я цих дітей.

Місячна потреба підопічних «Мобільний хоспіс для дітей» у засобах гігієни становить: - 146 упакувань підгузків;
- 218 упакувань вологих серветок;
- 100 упакувань одноразових пелюшок

image_123650291 (1).JPG
основний рахунок.png
image.png

Наші маленькі підопічні

bottom of page