top of page

Реставрація басейну

    Тренування у басейні є важливою складовою реабілітаційних занять  для пацієнтів.  Вода зменшує осьове навантаження на тіло водночас даючи можливість задіяти будь-які м'язи і суглоби. Заняття у басейні дозволяють покращити координацію рухів, утримувати баланс, збільшувати амплітуду рухів, силу та еластичність м'язів та розвивати витривалість. Також заняття у басейні мають гармонізуючий вплив на психоемоційний стан пацієнтів,допомагають подолати страх, відчути впевненість і отримати задоволення!

 

 Мета проєкту - створити гідні умови реабілітації у басейні для наших Воїнів, що отримали травми на війні і перебувають в ДНП "Центр комплексної реабілітації "Галичина" на реабілітації та протезуванні. Щоб басейн повноцінно функціонував, необхідно було провести наступні роботи: 

 -реконструкція чаші басейну,

 - заміна драбинки та перил,

 - ремонт та заміна насосів, дозаторів,

 - встановлення рекуператора, 

 - ремонт стелі, стін, туалетних кімнат,

 - встановлення 18 світильників

та багато-багато інших дрібних  та великих робіт. 

Проєкт здійснився завдяки організації та фінансовій підтримці БФ "Із янголом на плечі", ГО "Сила Нації", парафіян церкви Пресвятої Родини м.Відень (Австрія),  Ігоря Антонишина, Марини Яновської та усіх благодійників, які донатили і підтримували!

Загальний кошторис - 542 000 грн
Термін реалізації - 2,5 місяці

Детальніше про проєкт
image_edited.jpg
image.png

Фотогалерея

bottom of page